• Müşteri Hizmetleri: 0 212 532 0 571
  • Whatsapp: 0 555 888 0 571
Menu icon

Örnek Butik Umre Tur Programı

1.Gün Medine

Atatürk Havalimanı Dış Hatlara Gidiş Erener Turizm kontuarı önünde belirtilen saatte buluşma havaalanında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından belirlenen uçuş ile Medine-i Münevvere ’ye hareket. Medine Havaalanına varış, gerekli işlemler tamamlandıktan sonra Medine’de Kalınacak Otel’e transfer, yerleşme. Sonrasında belirlenen saatte otel lobisinden toplu hareket ederek Peygamber Efendimizi selamlama, Cennetül Baki selamlaması ve çevrenin tanıtımı.

2.Gün Medine

Sabah namazını müteakip Saat 05.30’da otel lobisinde buluşarak Medine’deki dış ziyaretlere hareket.

Gezilecek yerler: Uhud Şehitliği, Kıbleteyn Mescidi (İki Kıbleli Mescit), Yedi Mescitler (Hendek), Kuba Mescidi, Cuma Mescidi, Ziyaretler sonrasında Arzu edilmesi halinde Hurma bahçesine hurma alışverişi ardından otelimizde Kahvaltı ve istirahat

3.Gün Medine Mekke

Sabah namazını müteakip saat 05.30'da Yeşil Kubbe önünde buluşma ve Resulullah’ı selamlama, ardından Cennetül Baki ve İç Ziyaretler  (Hz. Ebubekir Mescidi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Ali Mescidi, Anberiye Mescidi.)     

Saat 10.30'da valizlerin oda kapılarının önüne çıkartılması. Öğlen namazının mescidi nebevide kılınması ardından ihramlarımızı giymiş vaziyette aracımız ile Mikat Mescidine hareket, mescide varış ihram namazının kılınmasının ardından  toplu olarak umreye niyet ve telbiye getirmek  Kâbe’yi Muazzama ’ya hareket.

19.30 sularında Mekke’yi Mükrime’ye varış, Kalınacak otele yerleşme. Akşam yemeğinden sonra görevlimiz ile birlikte Kâbe’yi Muazzama ‘ya gidiş ve Umre tavafı, Tavaf namazı ardından Safa Merve arasında Umre sayı ve tıraş (umreniz makbul olsun)

4. Gün Mekke

Sabah namazının Kâbe-i Muazzama da kılınması ve kahvaltının ardından istirahat  ikindi namazını müteakip  saat 16.30’da otel lobisinde buluşarak Mekke dış ziyaretlerine hareket. Gezilecek yerler: Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetül Mualla Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu  evin bulunduğu mahalle.İkinci kez umre yapmak isteyen misafirlerimiz ihramlarını giymiş vaziyette buluşma saatinde otel lobisinde hazır olmaları ve mikat mahli olan Arafat’ta ihram namazlarını kılarak umreye niyet ederler ve ziyaretler sonrasında Umre tavafı, Tavaf namazı ardından Safa Merve arasında Umre sayı ve tıraş (umreniz makbul olsun)

5. Gün Mekke

Sabah namazının Kâbe-i Muazzama da kılınması ve kahvaltının ardından Belirlenen Saat’te bagajların oda kapıları önüne çıkartılması ve Cidde havalimanına hareket burada yapılacak bilet bagaj işlemlerinin ardından Belirlenen Uçuş ile  Cidde’den İstanbul’a hareket                                                                                           

  Türkiye’ye hoş geldiniz

NOT: Butik umre Programlarında karşılama Medine ve Mekke ziyaretleri transferler ,uğurlama özel araçlar ile yapılmaktadır.

SAYFALAR

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Umre,Hac,Kudüs

Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2016 www.erenerturizm.com.tr
sosyal medya sosyal medya sosyal medya sosyal medya